1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

BIP

Kronika zasłużonych

PDF Drukuj Email

Rok 2018

Dominika Cichawa

Zasługi:

- wyróżnienie w ramach programu Mia100 Talentów w 2018 roku

- wielokrotna medalistka Biegów Sztafetowych w latach: 2014-2017

- I miejsce w Łodzi , III miejsce w województwie  w koszykówce – 2018r.

- I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych- 2016r.

-III miejsce w województwie w Biegach Rozstawnych VENA 4x

-III miejsce w biegach na 400 metrów-Licealiada 2016

 

Julia Cyganowicz

Zasługi:

-II miejsce  w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych w roku 2014 i 2016

-III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych w roku 2017

- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej w roku 2015

Piotr Fortuna

Zasługi:

-II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Łodzi w sztafetach pływackich

2015/2016  i 2016/2017


Marta Kania

Zasługi:

-aktywny udział w pracach Samorządu Uczniowskiego, przygotowanie

i przeprowadzenie imprez szkolnych oraz za szczególną aktywność

w działalności na rzecz szkoły

Zuzanna Kłosińska

Zasługi:

-II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w koszykówce -Licealiada 2017r.

- IV miejsce  w Mistrzostwach Łodzi w koszykówce -Licealiada 2016r.

Karolina Maciążek

Zasługi:

-III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej w roku 2015

- IV miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej w roku 2016

-II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych w roku 2015

-IV miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetach Pływackich w roku 2018

Adrianna Rosiak

Zasługi:

- udział w II etapie LXVII Olimpiady Fizycznej w 2018 roku

- finalistka XXVI Konkursu Fizycznego dla uczniów klas II szkół ponadgimnazjalnych

2016/2017

- finalistka VIII Mistrzostw Szaradziarskich

- medalistka Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Biegu na Orientację w 2016 i 2017

Ewelina Rosiak

Zasługi:

- udział w II etapie LXVII Olimpiady Fizycznej w 2018 roku

- finalistka XXVI Konkursu Fizycznego dla uczniów klas II szkół ponadgimnazjalnych

2016/2017

- finalistka VIII Mistrzostw Szaradziarskich

- medalistka Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Biegu na Orientację w 2016 i 2017

- zajęcie I miejsca w II edycji Internetowego Konkursu Wiedzy o Hiszpanii

„Hiszpania Online” w 2016/2017r.

Michał Stawaruk

Zasługi:

-II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Łodzi w sztafetach pływackich

2015/2016 i 2016/2017

Mateusz Turkowski

Zasługi:

- finalista XXVI Konkursu Fizycznego dla uczniów klas drugich szkół

ponadgimnazjalnych  2016/2017

- medalista Mistrzostw Województwa Łódzkiego w pływaniu

- medalista finałów Wojewódzkich Sztafet Pływackich

- medalista Sztafetowych Biegów Przełajowych w Łodzi

Agata Uchnast

Zasługi:

-Dwukrotna mistrzyni Polski juniorek w tenisie stołowym w roku 2016

- Złota medalistka Mistrzostw Polski Szkół Ponadgimnazjalnych

w tenisie stołowym w roku 2016

Marta Walczak

Zasługi:

- udział w Olimpiadzie Wiedzy Teologicznej w etapie okręgowym

- zaangażowanie w pracę Szkolnego Koła Caritas

Natalia Witkowska

Zasługi:

- I miejsce w konkursie wojewódzkim pt. „Piłsudski współcześnie- jak dziś postrzegam postać Marszałka.”

w 2017 r.

- I i III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Koszykówce Dziewcząt w 2018 r i II miejsce w 2017r.

- I miejsce indywidualnie i zespołowo w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Biegach na Orientację

w 2016 i  II miejsce w 2017 roku

-I miejsce w XIII Mistrzostwach Załęczańskiego Parku Krajobrazowego w Biegach na Orientację – 2016r.

- II miejsce w wojewódzkim konkursie pt. „ Z Bezdan do Nieświeża- podróże Marszałka Józefa Piłsudskiego-2016r.

- II miejsce w wojewódzkim konkursie pt. „Wielki dzień Polaków, wielki dzień Komendanta….”- 2018r.

-II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt- 2016r.

- III miejsce w wojewódzkim konkursie pt. „…byście wyrośli na wolnych ludzi- współczesny polski patriotyzm…” w 2017r.

-III miejsce w XXIV Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w Biegu na Orientację- 2017 r.

Natalia Woźniak

Zasługi:

- Grand Prix w VIII edycji Konkursu Piosenki Stanu Wojennego- 2016/2017

- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Teatrów Szkolnych w języku hiszpańskim-2017r.

- Certyfikat Talent Uczniowski- 2017/2018

- wyróżnienie w ramach Mia100 Talentów 2018r.

- I miejsce w XIV Przeglądzie Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła”- 2018r.

Zasługi:

- Grand Prix w VIII edycji Konkursu Piosenki Stanu Wojennego- 2016/2017

- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Teatrów Szkolnych w języku hiszpańskim-2017r.

- Certyfikat Talent Uczniowski- 2017/2018

- wyróżnienie w ramach Mia100 Talentów 2018r.

- I miejsce w XIV Przeglądzie Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła”- 2018r.

Natalia Zrobek

Zasługi:

- II i III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

w 2015 i 2017 roku

- III i IV miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetach Pływackich w 2015 i 2018 roku

 

 

Rok 2017

Aleksandra  Bednarek

II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Licealiada 2015, 2016, 2017

-VII miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Licealiada 2017

- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetach Pływackich- Licealiada 2016

- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich- 2015r.

Aleksandra  Bednarska

- I miejsce w Mistrzostwach Łodzi z Wiedzy o Sporcie – 2017r.

- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi z Wiedzy o Sporcie – 2016r.

- II miejsce w Licealnych Mistrzostwach Łodzi w Piłce Nożnej Kobiet

Maia Bujanowska

- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej- 2016r.

- III miejsce w finale Wojewódzkich Biegów Rozstawnych- 2017r.

Edyta Bykowska

-II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach  Przełajowych

-Licealiada 2015, 2016, 2017r.

- VII miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Licealiada 2017r.

Patryk  Chałat

-Udział w Etapie Okręgowym XLIII Olimpiady Historycznej

-I miejsce w Mistrzostwach Łodzi z Wiedzy o Sporcie – 2017r.

-III miejsce w Mistrzostwach Łodzi z Wiedzy o Sporcie – 2016r.

Szymon Dobrowolski

-III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

- Licealiada 2017r.

- III miejsce w finale Mistrzostw Łodzi w piłce siatkowej- Licealiada 2017

- II miejsce w finale Mistrzostw Łodzi w piłce siatkowej- Licealiada 2016


Maciej Gabryszewski

- III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetach       Pływackich

-Licealiada 2017

- II miejsce  w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetach Pływackich

-Licealiada 2016

Katarzyna Galas

-Dwukrotne reprezentowanie szkoły w X i XI Ogólnopolskim Konkursie Teatrów

Szkolnych w Języku Hiszpańskim - wyróżnienie

- IV miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej- 2015, 2017r.

- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej- 2016r.

-III miejsce w Sztafecie 4 ͯ 100 m w Finale Wojewódzkich Biegów Rozstawnych- 2017r.

- II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Biegach Przełajowych 2016, 2017r.

- VII miejsce w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych- 2017r.

Róża  Gorzkiewicz

- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich

Licealiada 2015

-III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetach Pływackich- 2016

-III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej- 2016

- Udział w II etapie XXV Olimpiady Teologii Katolickiej- 2017r.

Natalia  Gzinka

- II miejsce w piłce koszykowej w Mistrzostwach Łodzi 2016/2017

- II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

w latach 2014-2017

- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej- 2015/2016

Magdalena  Jakóbczyk

- Laureatka XXXVIII Olimpiady Języka Francuskiego

- Finalistka VI Olimpiady Języka Hiszpańskiego

- Stypendystka Prezydenta Miasta Łodzi „Mia100Zdolnych”

- Stypendystka Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole


Kasper Kuźnik

-III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

- Licealiada 2017r.

- III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej

-Licealiada 2017

- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej

Licealiada 2016

Joanna  Kmieciak

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Motive”2014/2015

- I miejsce w Mistrzostwach Łodzi w tenisie stołowym- 2016/2017

- II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w piłce koszykowej i ręcznej- 2016/2017

Natalia  Kotynia

- Ogromne zaangażowanie w pracę Samorządu Uczniowskiego

Marta Kurpeta

-Dwukrotne reprezentowanie szkoły w X i XI Ogólnopolskim Konkursie Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim- wyróżnienie.

Marcin Morawski

III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

- Licealiada 2017r.

- III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej

-Licealiada 2017

- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Łodzi w Lidze   Lekkoatletycznej

Licealiada 2016

Natalia  Cichosz

-II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

- Licealiada 2015, 2016.

Kamil  Oleś

-Dwukrotne reprezentowanie szkoły w X i XI Ogólnopolskim Konkursie

Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim- wyróżnienie.

Grzegorz Pawlak

- III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej

-Licealiada 2017

- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej

Licealiada 2016

Sonia  Połubiak

-Dwukrotne reprezentowanie szkoły w X i XI Ogólnopolskim Konkursie

Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim- wyróżnienie.

Jakub Przezorski

- II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetach Pływackich

-Licealiada 2016

- Udział w II etapie LXVI Olimpiady Fizycznej

Barbara  Strumińska

- I miejsce w Mistrzostwach Łodzi z Wiedzy o Sporcie – 2017r.

- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi z Wiedzy o Sporcie – 2016r.

- II miejsce w Licealnych Mistrzostwach Łodzi w Piłce Nożnej Kobiet

Kinga  Strzelecka

- II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w piłce koszykowej – 2016/2017

- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej – 2015/2016

Dominika  Sybilska

- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej- 2016r.

- II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

w latach 2014-2017.

Karol  Syska

-Dwukrotne reprezentowanie szkoły w X i XI Ogólnopolskim Konkursie

Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim- wyróżnienie.

Aleksandra  Tałady

-Dwukrotne reprezentowanie szkoły w X i XI Ogólnopolskim Konkursie

Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim- wyróżnienie.

Monika Włodarczyk

- II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w piłce ręcznej- 2017r.

- II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w koszykówce- 2017r.

Mateusz  Wasilewski

- III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej

-Licealiada 2017

- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej

Licealiada 2016

Natalia Wojdal

- II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w piłce koszykowej – 2016/2017

oraz wyjątkowa postawa i zaangażowanie w życie szkoły.

Paweł  Zaborowski

- II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetach Pływackich- 2015r.

- III miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w pływaniu- 2106r.

-II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetach Pływackich-2016r.

Paula  Zieleniewicz

- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich

w roku 2014/2015.

 

 

 

Rok 2016

Ada Hlebowicz -II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich
2013/2014, 2014/2015
- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetach Pływackich

Adrian Rosiński - II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w piłce nożnej 2013/2014
- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w piłce nożnej 2015/2016

Aleksandra Zielińska - II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2014/2015
- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich  2013/2014,  2014/2015
- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej 2015/2016
- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetach Pływackich 2015/2016

Jacek Dobrzyński - III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych
2014/2015
-III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w piłce nożnej –Licealiada 2016r

Joanna Jastrzębska Zasługi :- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetach pływackich w roku 2013
- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetach pływackich w roku 2014
- III miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetach pływackich w roku  2015

Kamila Leśniak - II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w piłce koszykowej w roku szkolnym 2012/2013
- I miejsce w Mistrzostwach Łodzi w piłce koszykowej w roku szkolnym 2013/2014
- III miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w piłce koszykowej2013/2014

Katarzyna Kępka - I miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Piłce Koszykowej 2013/2014
- III miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Licealiada 2013/2014

Kinga Falarz - złota medalistka Drużynowych Mistrzostw Polski Szkół Ponadgimnazjalnych
w tenisie stołowym , Łódź 12-13.06. 2015r.
- brązowa medalistka Drużynowych Mistrzostw Polski juniorek w tenisie stołowym -Kraków 01.05.2015r.

Klaudia Grzeszkiewicz - finalistka VI Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Małgorzata Kudelska - IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej w roku szkolnym 2014/2015
- IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych
w piłce koszykowej w roku szkolnym 20115/2016

Marlena Prusicka - II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w biegach przełajowych w roku szkolnym 2014/2015
- III miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych
w biegach przełajowych w roku szkolnym 2013/2014

Marta Skarbek Kazanecka - etap okręgowy V i VI Olimpiady Języka Hiszpańskiego
-stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Natalia Adamiak -II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich 2013/2014, 2014/2015
- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetach Pływackich

Aleksandra Chądzyńska - II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2014/2015
- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej 2015/2016

Przemysław Łuczak - I miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym w roku 2015
- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych
w tenisie stołowym w roku 2016
- IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych
w tenisie stołowym drużyn w roku 2016

Przemysław Wilk - III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych
w roku szkolnym 2014/2015
- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Piłce Nożnej- Licealiada- 2016r.

Wiktoria Przywara - I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych
w tenisie stołowym w roku 2015
- III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek w tenisie stołowym w roku 2015
- Wielokrotna medalistka Szkolnych Mistrzostw Polski i Województwa w tenisie stołowym
w latach 2014-2016

Wiktoria Ratecka - III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2014/2015
- III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej 2015/2016
- II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2015/2016

Rok 2015

Magdalena Agier -- złoty medal w Mistrzostwach Łodzi w piłce koszykowej
- brązowy medal w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w piłce koszykowej
- zajęcie II miejsca w Wojewódzkich eliminacjach XXI Ogólnopolskiego Konkursu
Chórów a capella dla Dzieci i Młodzieży

Karolina Bliźniewska - II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w sztafecie pływackiej „Licealiada”

Ania Caban -  wielokrotna złota medalistka Łodzi i Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym
- srebrna medalistka Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

Patrycja Chuszcz - I miejsce w Polsce w XXI Europejskim Festiwalu Teatrów Szkolnych
w języku hiszpańskim
- finalistka V Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Michał Ciszewski - II miejsce w Mistrzostwach Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej

Ewelina Ciupa - brązowy medal w województwie w koszykówce „Licealiada
- złoty medal w Łodzi w koszykówce „Licealiada

Weronika  Gabryszewska - II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w sztafecie pływackiej „Licealiada”

Weronika Hlebowicz - I miejsce w Polsce w XXI Europejskim Festiwalu Teatrów Szkolnych w języku hiszpańskim
- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w sztafecie pływackiej „Licealiada”

Łukasz Hubicki - szczególne osiągnięcia w lekkoatletyce

Jakub Kałucki - reprezentowanie szkoły w II etapie Olimpiady Fizycznej
- szczególna postawa społeczna

Karolina Wiśniewska - 4-krotne wicemistrzostwo Województwa Łódzkiego w pływaniu „Licealiada'

Katarzyna  Kępka - I miejsce w Polsce w XXI Europejskim Festiwalu Teatrów Szkolnych
w języku hiszpańskim
- finalistka IV i V Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Sebastian Kruś - II miejsce w Mistrzostwach Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej

Piotr Lipski - I miejsce w Polsce w XXI Europejskim Festiwalu Teatrów Szkolnych
w języku hiszpańskim
- finalista V Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Kai Petri - II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w sztafecie pływackiej „Licealiada”

Wojciech Tomassy - I miejsce w Polsce w XXI Europejskim Festiwalu Teatrów Szkolnych
w języku hiszpańskim
- finalista V Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Aleksandra  Wenerska - finalistka V Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Adam Wojtasik - udział w zawodach centralnych LVI Olimpiady Wiedzy o Polsce
i Świecie Współczesnym

Rok 2014

Adrianna Maciaszek – Laureatka XXVII edycji konkursu przyrodniczego „Mój Las” 2013/2014. Udział w etapie okręgowym XLII Olimpiady Biologicznej.

Paula Lodzińska – Udział w II etapie XXXIX i XL Olimpiady Geograficznej. II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie na Prezentacje Anglojęzyczną.

Beata Paranowska – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Piłce Koszykowej – 2013/2014. III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie na Prezentację Anglojęzyczną.

Natan Buch I miejsce w Mistrzostwach Łodzi w lekkoatletyce – drużynowo w 2012r. I miejsce w Mistrzostwach Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych w 2012r. II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w biegu na 400 m w 2013r.

Barbara Jędrzycka – Uczestnictwo w finale ogólnopolskiego konkursu „Mam haka na raka”. I miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w sztafetach pływackich 2011/2012 i 2012/2013 oraz II miejsce w tych zawodach w roku szkolnym 2013/2014.

Katarzyna Michalak – Udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich Dziewcząt w latach 2013 i 2014.

Laura Zientarska  - II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich 2011/2012, 2012/2013, 2013/2014. X miejsce w  Grand Prix Polski w pływaniu. Udział w etapie okręgowym XVIII Olimpiady Ekologicznej.

Radosław Klepacz – Trzykrotny medalista w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w  Sztafetach Pływackich:  złoty medal w 2012r. i 2013r., srebrny medal w 2013r.

Kacper Moszczyński – III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w piłce siatkowej w 2012r. IV miejsce w Mistrzostwach Łodzi w piłce siatkowej w 2014r.

Sylwia Pikala – III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Sztafetach Biegowych Przełajowych 2013/2014. III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Lekkiej Atletyce w Pchnięciu Kulą 2013/2014. III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Piłce Plażowej 2012/2013.

Bartłomiej Maczużak – Wielokrotny złoty medalista Mistrzostwa Łodzi i Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym w latach 2012-2014

Maciej Elgalal – Udział w finale ogólnopolskiego konkursu „Mam haka na raka”. Trzykrotny medalista w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w  Sztafetach Pływackich:  złoty medal w 2012r. i 2013r., srebrny medal w 2013r.

Aleksandra Krajewska – Wielokrotna srebrna medalista w Mistrzostwach Łodzi i Województwa Łódzkiego w piłce koszykowej dziewcząt w latach 2012-2014.

Klaudia Misterka – Trzykrotne zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich Dziewcząt.

Kamil Kozicki – Udział w VII, VII, IX Konkursie Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim. Udział w XXI Europejskim Festiwalu Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim.

Katarzyna Paluch – Trzykrotna medalistka w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Piłce Koszykowej:  srebrny medal – „Licealiada” 2012, brązowy medal – „Licealiada” 2013 i 2014.

Magdalena Kaźmierczak – Wielokrotna srebrna medalista w Mistrzostwach Łodzi i Województwa Łódzkiego w piłce koszykowej dziewcząt w latach 2012-2014.

Maciej Piasecki – Wielokrotny medalista Mistrzostw Łodzi w Lidze Lekkoatletycznej w latach 2012/2013, 2013/2014.

Marcin Józefowicz - Wielokrotny złoty medalista Mistrzostwa Łodzi i Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym i pływaniu w latach 2012-2014

Jan Dobrowolski – Wielokrotny medalista w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich: złoty medal w 2012r. i 2013r., srebrny medal w 2014r. Medalista w Mistrzostwach Łodzi w Piłce Siatkowej:  II miejsce w 2013 roku, III miejsce w 2012 roku.

Jagoda Jakubowska – Dwukrotna złota medalistka Mistrzostwa Łodzi i Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym w latach 2012-2013. III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie na Anglojęzyczną Prezentację Multimedialną 2014.

Aleksandra Dopytała – Trzykrotna medalistka w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich: srebrny medal w 2012r., 2013r., 2014r.

Dagmara Andruszkiewicz – IV miejsce w Finale Ogólnopolskim Licealiady w tenisie stołowym 2012/2013. Wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Łodzi i Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym, lekkoatletyce i koszykówce w latach 2012-2014.

Ewelina Kisiel – I miejsce w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Chórów a’capella w roku 2011/2012. II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Amerykańskiej w roku 2013/2014.

Violeta Melon – Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu „Mam haka na raka”. Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „ Eko-Planeta” 2012/2013.

Monika Mioduszewska - I miejsce w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Chórów a’capella w roku 2011/2012. Uzyskała Certyfikat „Łódzki Talent” – 2012/2013r.

Joanna Płoszka – Finalistka II etapu XVII Ogólnopolskiego Konkursu Widzy Biblijnej. II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie na Prezentację Anglojęzyczną.

Magdalena Jaroniewska – Udział w etapie okręgowym XXXIX Olimpiady Historycznej. Udział w etapie okręgowym III Olimpiady Języka Hiszpańskiego.

Honorata Antosik – Finalistka III i IV Olimpiady Języka Hiszpańskiego. Udział w VII, VII, IX Konkursie Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim. Udział w XXI Europejskim Festiwalu Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim.

Katarzyna Kardas - Udział w VII, VII, IX Konkursie Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim. Udział w XXI Europejskim Festiwalu Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim.

Jakub Woźniak – Udział w etapie okręgowym XL Olimpiady Historycznej. Udział w VII, VII, IX Konkursie Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim. Udział w XXI Europejskim Festiwalu Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim.

 

Rok 2013

Gabriela Roman - Udział w etapie okręgowym II i III Olimpiady Języka Hiszpańskiego, Aktywny udział w szkolnym kole "Caritas"

Michał Kamiński -  I miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Pływaniu 2010/2011, I miejsce w  Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich 2011/2012, IX miejsce w Mistrzostwach Polski w Pływaniu 2011/2012.

Mateusz Kozioł - I miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Pływaniu 2010/2011, I miejsce w  Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich 2011/2012.

Daniel Biniek - III miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Piłce Siatkowej Chłopców 2010/2011, V miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Siatkówce Plażowej 2011/2012, XI miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Lidze Lekkoatletycznej 2012/2013.

Ignacy Agier - III miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Piłce Siatkowej Chłopców 2010/2011, V miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Siatkówce Plażowej 2011/2012.

Michał Żarnik - Udział w XXXVIII i XXXIX Olimpiadzie Historycznej.

Hanna Świątek - Laureatka VII Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego "Motive", udział w etapie okręgowym 37 Olimpiady Języka Angielskiego.

Joanna Fajfer - Udział w etapie okręgowym II i III Olimpiady Języka Hiszpańskiego, udział w etapie okręgowym XXXVII Olimpiady Języka Angielskiego, aktywny udział w szkolnym kole "Caritas".

Paweł Winiecki - IV miejsce drużynowo w finale Turnieju Młodych Fizyków, udział w zawodach II stopnia LXII Olimpiady Fizycznej.

Piotr Kępka - IV miejsce drużynowo w finale Turnieju Młodych Fizyków, udział w zawodach II stopnia LXII Olimpiady Fizycznej.

Marcin Waszczykowski - IV miejsce drużynowo w finale Turnieju Młodych Fizyków 2012, udział w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2012/2013, udział w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Lidze Lekkoatletycznej 2012/2013.

Mateusz Sauter - IV miejsce drużynowo w finale Turnieju Młodych Fizyków, udział w zawodach II stopnia LXII Olimpiady Fizycznej.

Agnieszka Jankiewicz - Udział w II etapie XII i XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej, udział w zawodach II stopnia XXXIX Olimpiady Historycznej.

Dominik Pertkiewicz - za zajęcia II miejsca w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich.

Szymon Szulc - za zajęcia II miejsca w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich.

Bartosz Wilemborek - 11 miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Lidze Lekkoatletycznej 2012/2013

Magdalena Kasielska - Finalistka IX Konkursu z Chemii Nieorganicznej Laureatka XIII Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego "Motive"

Marcin Seta - Finalista III Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Mi Lekler - Finalista III Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Justyna Grzegorczyk - Za zdobycie z chórem "Kantylena" Złotego Kamertonu w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Chórów A'Capella Dzieci i Młodzieży

Aleksandra Sieniawska - Finalistka III Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Wojciech Bartoszewski - za zajęcia II miejsca w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Sztafetach Pływackich.

 

Rok 2012

Estera Kot – za zajęcie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego „Motiv”, Stypendystka Prezesa Rady Ministrów, osiągnięcia sportowe, szczególną postawę społeczną.

Agata Papierska – za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim, udział w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Szkolnych w Pradze, udział w II etapie II Olimpiady Języka Hiszpańskiego, szczególną postawę społeczną.

Anna Malinowska – Stypendystka Ministerstwa Edukacji Królestwa Hiszpanii dla najlepszych uczniów sekcji dwujęzycznych z językiem hiszpańskim, Dwukrotna finalistka I i II Olimpiady Języka Hiszpańskiego, Wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie „Giner de los Rios 2.0”, Wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie na Plakat Teatralny.

Kinga Skowronek – za reprezentowanie szkoły w wojewódzkim etapie Olimpiady Geograficznej.

Anna Lewandowska – za reprezentowanie szkoły w wojewódzkim etapie Olimpiady Geograficznej oraz osiągnięcia sportowe.

Sebastian Waliszek – za osiągnięcia sportowe.

Justyna Siemieńczuk – za zdobycie z chórem „Kantylena” Złotego Kamertonu w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Chórów a’Capella Dzieci i Młodzieży.

Justyna Janiak – za zdobycie z chórem „Kantylena” Złotego Kamertonu w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Chórów a’Capella Dzieci i Młodzieży.

Justyna Grzegorczyk - za zdobycie z chórem „Kantylena” Złotego Kamertonu w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Chórów a’Capella Dzieci i Młodzieży.

Daria Frączkowska – za udział w finale XXVI Olimpiady Artystycznej – Sekcja Historia Sztuki.

Anna Wlazłowska – za zdobycie z chórem „Kantylena” Złotego Kamertonu w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Chórów a’Capella Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy(2011)

Anita Sujka – za zdobycie z chórem „Kantylena” Złotego Kamertonu w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Chórów a’Capella Dzieci i Młodzieży.

Jagoda Przygodzka - za zdobycie z chórem „Kantylena” Złotego Kamertonu w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Chórów a’Capella Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy(2011)

Rok 2011

Sylwia Grześkiewicz- za osiągnięcia sportowe w pływaniu.

Ewa Bukowczyk- za wyjątkowe zaangażowanie w sport szkolny.

Mariusz Heske- za osiągnięcia sportowe w pływaniu.

Michał Kulawiński- za osiągnięcia sportowe w tenisie stołowym.

Michał Brzeziański- za osiągnięcia sportowe w pływaniu.

Małgorzata Gernand- za osiągnięcia sportowe w pływaniu.

Rafał Róg- za zajęcie czwartego miejsca drużynowo w finale Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Fizyków 2010, udział w etapie okręgowym LX Olimpiady Fizycznej.

Maciej Bartoszewski- za osiągnięcia sportowe w pływaniu.

Adam Leśniak- za zajęcie trzeciego miejsca drużynowo w finale Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Fizyków 2009, zajęcie czwartego miejsca drużynowo w finale Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Fizyków 2010.

Marek Kotewicz- za zajęcie czwartego miejsca drużynowo w finale Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Fizyków 2010, udział w etapie okręgowym LX Olimpiady Fizycznej.

Krzysztof Zbiciński- za zajęcie trzeciego miejsca drużynowo w finale Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Fizyków 2009, zajęcie czwartego miejsca drużynowo w finale Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Fizyków 2010.

Martyna Szymczak- za udział w IV Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim, udział w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim w Pradze (2009/2010), zajęcie pierwszego miejsca w kategorii klasy dwujęzyczne w V Wojewódzkim Konkursie Języka Hiszpańskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych.

Anna Zarychta- za udział w IV Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim, udział w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim w Pradze (2009/2010).

Małgorzata Szcześniak- udział w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Brydżu Sportowym (2007/2008), udział w etapie okręgowym XXXVII Olimpiady Historycznej, zajęcie drugiego miejsca w kategorii klasy dwujęzyczne w V Wojewódzkim Konkursie Języka Hiszpańskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych.

Michał Staniek- za udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim, udział w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim w Pradze (2009/2010), udział w etapie wojewódzkim I Olimpiady Języka Hiszpańskiego, udział w drugim etapie V Wojewódzkiego Konkursu Języka Hiszpańskiego.

Karolina Orlińska- za udział w finale I Olimpiady Języka Hiszpańskiego.

Małgorzata Miszczak- za udział w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim w Pradze (2009/2010), zajęcie trzeciego miejsca w kategorii klasy dwujęzyczne w V Wojewódzkim Konkursie Języka Hiszpańskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych, udział w etapie wojewódzkim I Olimpiady Języka Hiszpańskiego (2010/2011).

Sonia Cieślik- za udział w XXXIX i XL Olimpiadzie Biologicznej, udział w finale XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Rok 2010

 

Iga Petri - za osiągnięcia sportowe, zajęcie III miejsca drużynowo w ogólnopolskim finale XXII Turnieju Młodych Fizyków.
Adam Chołys
- za udział II etapie XXXV Olimpiady Języka Angielskiego, udział w finale IV i V Konkursu Języka Angielskiego "Motive".
Oliwer Nowicki
- za udział w zawodach II stopnia XXXV XXXVI Olimpiady Historycznej.   Damian Sokołowski - za udział w II etapie LVIII i VIX Olimpiady Fizycznej, zajęcie III miejsca w ogólnopolskim finale XXII Turnieju Młodych Fizyków.
Sonia Dimitrowa
- za zajęcie III miejsca drużynowo w ogólnopolskim finale XXII Turnieju Młodych Fizyków, udział w finale VI Konkursu "Matematyczna Piramida", udział w II etapie Olimpiady "O diamentowy indeks AGH".
Tomasz Tosik
- za zdobycie tytułu finalisty w IX Olimpiadzie Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości, L i LI Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, XVI Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka. Wyróżniony w II etapie XXXV Olimpiady Historycznej. Trzykrotny stypendysta Ministra Edukacji Hiszpanii. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów.
Małgorzata Kurzawa
- za osiągnięcia sportowe.
Bartłomiej Dulęba
- za wybitne osiągnięcia sportowe.
Sandra Kaczyńska - za wybitne osiągnięcia sportowe.
Anna Wosik - za wybitne osiągnięcia sportowe.
Adam Ojrzyński - za wybitne osiągnięcia sportowe.
Piotr Michalski - za osiągnięcia sportowe.
Maciej Misztal - za osiągnięcia sportowe.
Jakub Jagiełło - za osiągnięcia sportowe.
Pani Małgorzata Lelonkiewicz - podziękowanie za zaangażowanie w życie szkoły, serce okazane społeczności uczniowskiej oraz pomoc w rozwiązywaniu naszych szkolnych problemów.

Rok 2009


Tomasz Maciążek - za udział w zawodach II stopnia LVII i LVIII Olimpiady Fizycznej oraz udział drużynowy w półfinale Turnieju Młodych Fizyków 2007 i 2008.
Katarzyna Drożdżewicz - za udział drużynowy w półfinale Turnieju Młodych Fizyków 2008 oraz za osiągnięcia sportowe.
Nikodem Kałucki - za wybitne osiągnięcia sportowe.
Tomasz Sochacki - za osiągnięcia sportowe.
Konrad Biernacki - za osiągnięcia sportowe.
Michał Makowski - za osiągnięcia sportowe.
Krzysztof Jędrychowski -za osiągnięcia sportowe.
Paweł Gryszkin - za osiągnięcia sportowe.
Sebastian Tomaszak - za osiągnięcia sportowe.
Damian Wyszomierski - za osiągnięcia sportowe.
Adam Raciński - za osiągnięcia sportowe.
Łukasz Pawlak - za osiągnięcia sportowe.
Bartosz Jagiełło - za osiągnięcia sportowe.
Damian Górkiewicz -za osiągnięcia sportowe.
Marta Rosińska - za osiągnięcia sportowe.
Maja Kubiak - za osiągnięcia sportowe.
Marina Mejer - za osiągnięcia sportowe.
Inez Milopulos - za osiągnięcia sportowe.
Katarzyna Oszczyk -za osiągnięcia sportowe.
Anna Oszczyk -za osiągnięcia sportowe.
Monika Terka - za osiągnięcia sportowe.
Michał Grandys - za reprezentowanie szkoły w II etapie VI i VII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 
Michał Lorentowicz - za reprezentowanie szkoły w II etapie XXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej oraz w II etapie VI i VII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 
Karolina Zygmunt - za zdobycie tytułu finalisty III Ogólnopolskiego Forum Interpretacji Polskiej Literatury Wspólczesnej, II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Giner de los Rios", VIII miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Językowym "Tag fur Tag". Otrzymała stypedium Prezesa Rady Ministrów w 2008/2009 oraz trzykrotnie stypendium Ministerstwa Edukacji, Polityki Socjalnej i Sportu Hiszpanii w latach 2007, 2008, 2009

Rok 2008


Jakub Seweryn - za zdobycie tytułu laureata XIII Olimpiady Chemicznej, zdobycie tytułu finalisty XIV Olimpiady Chemicznej oraz finalisty LVII Olimpiady Fizycznej
Marek Rogalski - za zdobycie tytułu finalisty LVII Olimpiady Fizycznej, finalisty XV Olimpiady Informatycznej
Marcin Włodarczyk za udział w zawodach okręgowych LVI i LVII Olimpiady Fizycznej, zdobycie tytułu finalisty XVI Konkursu Fizycznego oraz finalisty XXII Konkursu Chemicznego.
Łukasz Szubert za udział w etapie okręgowym XXXIV Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej oraz zdobycie tytułu laureata konkursu "Znaszli swój kraj".
Adam Malinowski za udział w etapie okręgowym XXXIII i XXXIV Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej oraz zdobycie tytułu laureata w II Wielkiej Lekcji Geografii Explorers festival.
Marta Stolińska za udział w etapie okręgowym XXXIV Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej oraz zdobycie tytułu laureata II Wielkiej Lekcji Geografii Explorers festival.
Marta Wójcik za udział w etapie okręgowym XXXIV Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej oraz zdobycie tytułu laureata II Wielkiej Lekcji Geografii Explorers festival
Jakub Róg za zdobycie tytułu finalisty VIII Olimpiady Przedsiębiorczości i Wiedzy o Regionie oraz udział w II etapie VIII Olimpiady Przedsiębiorczości i Wiedzy o Regionie.
Daniel Burzyński za zdobycie wyróżnienia oraz tytułu finalisty VII Olimpiady Przedsiębiorczości i Wiedzy o Regionie.
Maria Dolacińska za dwukrotne reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Artystycznej- sekcja muzyki- II etap.
Serafin Baranowski za udział w XVII i XVIII Olimpiadzie Wiedzy Katolickiej
Karolina Czarniecka za zdobycie "Srebrnego Kamertonu" w XXVI i XXVII Ogólnopolskim Konkursie Chórów A Capella Dzieci i Młodzieży z chórem "Kantylena".
Katarzyna Kurczyńska za zdobycie "Srebrnego Kamertonu" w XXVI i XXVII Ogólnopolskim Konkursie Chórów A Capella Dzieci i Młodzieży z chórem "Kantylena".
Małgorzata Olszewska za zdobycie "Srebrnego Kamertonu" w XXVI i XXVII Ogólnopolskim Konkursie Chórów A Capella Dzieci i Młodzieży z chórem "Kantylena".
Agnieszka Malec- Malecka za zdobycie "Srebrnego Kamertonu" w XXVI i XXVII Ogólnopolskim Konkursie Chórów A Capella Dzieci i Młodzieży z chórem "Kantylena".
Sebastian Kasza za wybitne osiągnięcia sportowe.
Wioleta Ziółkowska za wybitne osiągnięcia sportowe
Jarosław Nitka za osiągnięcia sportowe.
Alicja Błaszczyk za osiągnięcia sportowe.
Agata Śniegula za osiągnięcia sportowe.
Natalia Tomas za osiągnięcia sportowe.
Kamil Felsztukier za osiągnięcia sportowe.

Rok 2007


Anna Józefowicz - za osiągnięcia sportowe w piłce koszykowej – „Licealiada 2004, 2005, 2006” w Łodzi.
Barbara Starskia - za zdobycie „Srebrnego Kamertonu” w XXV, XXVI i XXVII Ogólnopolskim Konkursie Chórów A Cappella Dzieci i Młodzieży z chórem „Kantylena”.
Krzysztof Pietrasz - za zdobycie tytułu finalisty w XXI Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej, zdobycie I miejsca w XXXII Wojewódzkim Konkursie Ornitologicznym oraz za zdobycie I miejsca w XXI Wojewódzkim Konkursie Dendrologicznym.
Martyna Mazowiecka - za zdobycie „Srebrnego Kamertonu” w XXV i XXVI Ogólnopolskim Konkursie Chórów A Cappella Dzieci i Młodzieży z chórem Kantylena.
Rafał Szewc - za udział w etapie okręgowy XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej oraz za zdobycie tytułu laureata w Konkursie Matematycznym „Funkcje i figury”
Joanna Tomas - za osiągnięcia sportowe w koszykówce dziewcząt - „Licealiada 2005, 2006, 2007”
Marcin Woźniak - za zdobycie VIII miejsca w II etapie XIV Olimpiady Teologii Katolickiej, udział w etapie okręgowym XXXII i XXXIII Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej i reprezentowanie szkoły w XLVIII Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.
Mariusz Podsiadły - za udział w etapie okręgowym XXXII i XXXIII Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej oraz reprezentowanie szkoły w XLVIII Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.
Jan Zimny - za osiągnięcia sportowe w tenisie stołowym. 
Kacper Jarosik - za osiągnięcia sportowe w tenisie stołowym.
Katarzyna Milczarek - za osiągnięcia sportowe w judo i unihokeju.
Magda Studzianna - za osiągnięcia sportowe w judo i unihokeju.
Marta Elert - za osiągnięcia sportowe w unihokeju.
Marta Ziętara - za osiągnięcia sportowe w tenisie stołowym.
Paulina Janeczek - za osiągnięcia sportowe w tenisie stołowym.
Przemysław Kaczmarek - za osiągnięcia sportowe w tenisie stołowym.
Sebastian Lisiecki - za wybitne osiągnięcia sportowe w piłce siatkowej.
Filip Nowak - za udział w etapie okręgowym XXX i XXXI Olimpiady Języka Angielskiego, osiągnięcia sportowe, reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych oraz udział w pracach Rady Szkoły XXXII LO.
Aleksandra Braszak - za zdobycie: „Srebrnego Kamertonu” w XXV i XXVI Ogólnopolskim Konkursie Chórów A Cappella Dzieci i Młodzieży z chórem „Kantylena”, II miejsca w VII Festiwalu Małych Form Teatralnych w Języku Niemieckim.
Sandra Kobus - za zdobycie tytułu finalisty XXIX Olimpiady Artystycznej - sekcja muzyki, udział w etapie okręgowym XXX Olimpiady Artystycznej - sekcja muzyki oraz udział w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej.
Agnieszka Boss - za trzykrotne zdobycie stypendium Ministerstwa Edukacji i Nauki Królestwa Hiszpanii dla najlepszych uczniów sekcji dwujęzycznej z językiem hiszpańskim w Polsce w latach 2004, 2005, 2006 oraz osiągnięcia sportowe w pływaniu.

Rok 2006



Julia Bemska- za udział w zawodach II stopnia LV Olimpiady Fizycznej i zajęcie V miejsca
Mateusz Zieliński- za udział w zawodach II stopnia LV Olimpiady Fizycznej i zajęcie V miejsca
Paulina Grzybowska- za zdobycie: „Srebrnego Kamertonu” w XXV i XXVI Ogólnopolskim Konkursie Chórów A Cappella Dzieci i Młodzieży z chórem „Kantylena”
Witold Rozdół-za zdobycie tytułu finalisty w V i VI Olimpiadzie Przedsiębiorczości i Wiedzy O Regionie
Wojciech Antoniak-za reprezentowanie szkoły w finale zawodów II stopnia LV Olimpiady Fizycznej, udział w finale konkursu matematycznego "Funkcje i figury" oraz osiągnięcia sportowe
Bartek Kaczmarek-za zdobycie tytułu finalisty w VI i VII Wojewódzkim Konkursie Mitologicznym
Piotr Nowakowski-za osiągnięcia sportowe
Łukasz Miksa-za osiągnięcia sportowe
Joanna Biniecka-za osiągnięcia sportowe
Beata Cybulska-za osiągnięcia sportowe
Stefan Siwiński-za osiągnięcia sportowe
Agnieszka Bombińska-za zdobycie tytułu laureata w konkursie "Kangur matematyczny" w roku szkolnym 2003/2004 i 2004/2005 oraz zajęcie V miejsca w półfinale XVI Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Fizyków
Piotr Kacprzak -za zaangażowanie w prace na rzecz szkoły 
Magdalena Długołęcka-za wybitne osiągnięcia sportowe
Antonina Herian-za wybitne osiągnięcia sportowe
Jarosław Janiak-za osiągnięcia sportowe
Thomas Jodar-za reprezentowanie szkoły w finale zawodów II stopnia XXVIII i XXIX Olimpiady Języka Francuskiego i zajęcie II miejsca w IV Konkursie Języka Francuskiego na etapie wojewódzkim

Rok 2005


Magdalena Romanowskia - za pracę w szkolnym chórze "Divertimento" oraz zdobycie Srebrnego Kamertonu w XXIII i XXV Konkursie Chórów a cappella Dzieci i Młodzieży.
Marek Michalski - za reprezentowanie szkoły w finale IV i V Konkursu Mitologicznego.
Michał Bedyk - za udział w etapie okręgowym XLVIII Olimpiady Astronomicznej oraz osiągnięcia sportowe.
Malwina Gumińska - za pracę w szkolnym chórze "Divertimento"oraz zdobycie Srebrnego Kamertonu w XXIII i XXV Konkursie Chórów a cappella Dzieci i Młodzieży.
Zofia Brzozowska - za udział w zawodach II stopnia XXXIV Olimpiady  Literatury i Języka Polskiego,uzyskanie Grand Prix w V Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim poświęconym Marszałkowi Polski Józefowi Piłsudskiemu,uzyskanie wyróżnienia w I Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim dla Młodych Twórców im. Z. Dominiaka "Moje Świata Widzenie",uzyskanie wyróżnienia w XI Ogólnopolskim Turnieju Jednego Wiersza o "Laur Plateranki".
Małgorzata Ślązak - za zdobycie tytułu laureata w IV Konkursie Mitologicznymoraz uzyskanie nagrody w XI Ogólnopolskim Turnieju Jednego Wiersza o "Laur Plateranki".
Aleksandra Kmiecik - za pracę w szkolnym chórze "Divertimento"oraz udział w Łódzkim Konkursie Wiedzy o Historii Niemiec.
Katarzyna Frątczak - za pracę w szkolnym chórze "Divertimento".
Karolina Wlaźlak - za wzorową postawę uczniowska, takt i kulturę osobistą oraz zaangażowanie w działalność społeczną na rzecz szkoły.
Artur Saluda - za osiągnięcia sportowe.
Sylwia Ligiecka -za osiągnięcia sportowe.
Jarosław Zasada - za udział w etapie okręgowym XXVI i XXVII Olimpiady Języka Niemieckiego,oraz reprezentowanie szkoły w II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o RFNi w Łódzkim Konkursie Wiedzy o Historii Niemiec.
Rafał Szternel - za wybitne osiągnięcia sportowe.
Tomasz Sińczak - za wybitne osiągnięcia sportowe.
Jakub Naczk - za osiągnięcia sportowe.
Paweł Rochacewicz - za osiągnięcia sportowe.
Damian Kostrzewa - za osiągnięcia sportowe.
Kamil Tojanowski -za osiągnięcia sportowe.
Agnieszka Dębiec - za osiągnięcia sportowe.
Monika Kośka - za pracę w szkolnym chórze "Divertimento".
Paweł Wycech - za osiągnięcia sportowe.
Marcin Wycech - za osiągnięcia sportowe.
Agata Wankiewicz - za osiągnięcia sportowe.

Rok 2004


Paulina Borówka - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento" i reprezentowanie szkoły w konkursach wokalnych i recytatorskich
Przemysław Burczyński -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Izabela Dąbrowska - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Arkadiusz Głowacki - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym 
Dominika Gregorek - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Aleksandra Herian - za reprezentowanie szkoły w konkursach informatycznych i religijnych
Paweł Jankowski - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Michalina Janowska - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Joanna Jędrzejewska - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Anna Kamińska - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Monika Kaźmierczak - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Michał Kobierecki - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Adam Kramarski - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Łukasz Łagodziński - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Paweł Marciniak - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Anna Michalska - za reprezentowanie szkoły w konkursach informatycznych i religijnych
Bartosz Milczarek -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Agnieszka Muchyńska -za reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Języka Niemieckiego i w zawodach sportowych; działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Rafał Niewinny - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Maja Nowicka - za reprezentowanie szkoły w konkursie "Ruch i Muzyka" oraz biegach przełajowych
Tomasz Okulski - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Joanna Pieńkosz -za reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej oraz III miejsce w XX Konkursie Dendrologicznym
Jakub Sawicki - za reprezentowanie szkoły w Konkursie Dendrologicznym oraz zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Tomasz Solarek - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym 
Michał Stawski - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Przemysław Sztandera -za reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej oraz w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Izabela Walczykowska - za reprezentowanie szkoły w konkursach botanicznych i dendrologicznych 
Agnieszka Waliszewska - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym

Rok 2003


Jan Cybulski -za reprezentowanie szkoły w LII Olimpiadzie Fizycznej oraz II miejsce w XI Konkursie Fizycznym Szkół Średnich 
Michał Lasota - za reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia XXVII Olimpiady Języka Angielskiego i LII Olimpiady Fizycznej 
Edyta Piechota - za reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia XXVI Olimpiady Języka Niemieckiego oraz I miejsce w finale Konkursu Wiedzy o Złotym Wieku Kultury Polskiej
Paulina Tyralska -za reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia LI i LII Olimpiady Fizycznej
Jakub Wojciechowski - za reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia XXVIII i XXIX Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej
Paulina Pierzchała -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Małgorzata Majchrzak - za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
Elżbieta Habiera - za bardzo dobre wyniki w nauce i sporcie, działalność artystyczną i pracę w Samorządzie Szkolnym
Anna Jezierska -za bardzo dobre wyniki w nauce i sporcie oraz sukcesy w konkursach przedmiotowych
Piotr Skrzypek - za bardzo dobre wyniki w sporcie oraz sukcesy w konkursach przedmiotowych
Aleksandra Durasik - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Izabela Kwiatkowska - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Anna Lipińska - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Małgorzata Chmielecka - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Justyna Piaseczna - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Joanna Wygnańska - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Marcin Babuchowski - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Dagmara Mroczek - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Mikołaj Pawełczyk - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Dawid Otrembski -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Sebastian Plech -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Piotr Skłodowski -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Jakub Stradza - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Michał Witkowski - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym

Rok 2002


Michał Duraj -za reprezentowanie szkoły w finale Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą MESE
Michał Jankowski -za zajęcie I miejsca w XVII Konkursie Dendrologicznym oraz reprezentowanie szkoły w zawodach III stopnia XVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej i w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Biologicznej
Aleksandra Kamińska -za zajęcie IV miejsca w V i I miejsca w VI Konkursie Botanicznym, I miejsca w VII Konkursie Zoologicznym oraz reprezentowanie szkoły w XXXVIII Konkursie Języka Łacińskiego.
Marcin Kisielewski - za reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia XLIV i XLV Olimpiady Astronomicznej
Edward Kubacki -za reprezentowanie szkoły w finale Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą MESE
Łukasz Osendowski -za wyróżnienie w finale XXV Olimpiady Artystycznej- sekcja muzyki oraz reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia XLV Olimpiady Astronomicznej
Jakub Pałgan -za reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia XXIV i XXV Olimpiady Języka Francuskiego
Monika Furmańczyk - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Ewa Janiak - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Milena Jerzak - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Marta Jewduczenko -za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Grzegorz Klimek -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Łukasz Kruk - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Mariusz Muras - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Justyna Myśkiewicz -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym i zaangażowanie społeczne
Bartosz Olejarczyk -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Alicja Perlińska -za osiągnięcia artystyczne w "Teatrze 36 zł"
Agnieszka Piotrowska -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Andrzej Piwowarski - za reprezentowanie szkoły w Turnieju Młodych Fizyków
Aleksandra Rajska - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Agata Siurek - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento" i samorządzie szkolnym oraz zaangażowanie społeczne
Agnieszka Skoneczna -za osiągnięcia artystyczne
Michał Szewczyk -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Ewelina Walas - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"

Rok 2001


Michał Siek -za zajęcie III miejsce w ogólnopolskim finale Turnieju Młodych Fizyków; II etap XLIX i L Olimpiady Fizycznej
Anna Tyfa - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento", reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Artystycznej w sekcji muzycznej
Dagmara Hajduk -za reprezentowanie szkoły w konkursach literackich i poetyckich
Martyna Krępska - za osiągnięcia artystyczne w latach 1997-2000 z "Teatrem 36 zł"
Anna Kotwicka - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Natalia Szmigiel - za działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Beata Węgrowska -za reprezentowanie szkołę w konkursie matematycznym "Kangur"
Ewa Topolska - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Michał Płusa - za osiągnięcia artystyczne w konkursach recytatorskich i z "Teatrem 36 zł"
Anna Łabińska - za osiągnięcia artystyczne w "Teatze 36 zł" i w sekcji plastycznej Olimpiady Artystycznej; II etap
Justyna Stępień - za reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Artystycznej - sekcja plastyczna; II etap
Magda Owczarek -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Rober Ostaszewski - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Michał Szczepanik - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Tomasz Kubiczak - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Karolina Bald - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Magdalena Wojtysiak -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Maciej Maciejewski - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Jakub Chojecki - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Izabela Pogoda - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Natalia Cieślik - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Karolina Jankiewicz - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Katarzyna Ościk - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Joanna Zadworna - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Daria Dudkiewicz -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Joanna Kleczewska - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Magdalena Matusiak - za reprezentowanie szkoły w II etapie Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej
Martyna Krawczyk -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Konrad Kaźmierczak - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Ewa Napióra - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym

Rok 2000


Magdalena Kempko - za zajęcie I miejsca w konkursie "Ruch- Taniec - Muzyka" i działalności artystycznej
Agnieszka Jardzioch - za reprezentowanie szkoły w zawodach II Stopnia Olimpiady Artystycznej sekcja plastyki
Katarzyna Kubus -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym i artystyczne z "Teatrem 36 zł"
Katarzyna Mamińska -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym oraz konkursach recytatorskich
Anna Adamiak - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Agnieszka Brandebura -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Anna Latocha - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Hanna Miazek - za reprezentowanie szkoły w XXIII Olimpiadzie Języka Niemieckiego oraz zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Anna Pyrka - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Łukasz Szymański - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Marek Winnicki -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Krzysztof Kusztelak -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Mariusz Janiak - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Wojciech Blomberg -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Joanna Wlaźlak - za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Julia Malinowska - za reprezentowanie szkoły w finale ogólnopolskim Turnieju Młodych Fizyków
Grzegorz Turkowski -za reprezentowanie szkoły w Turnieju Młodych Fizyków
Aleksandra Tarkowska - za reprezentowanie szkoły w Turnieju Młodych Fizyków
Joanna Dziedzic - za reprezentowanie szkoły w Turnieju Młodych Fizyków
Magdalena Jarecka -za reprezentowanie szkoły w Turnieju Młodych Fizyków
Jarosław Stępiński -za reprezentowanie szkoły w Turnieju Młodych Fizyków
Paweł Kośla - za reprezentowanie szkoły w ogólnopolskim finale Turnieju Młodych Fizyków i zajęcie II miejsca; laureat II etapu pozaszkolnego konkursu matematycznego, stypendysta Prezesa Rady Ministrów; Medal X- lecia szkoły za wszechstronne zainteresowania
Emilia Klepczarek -za reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Rafał Wojaczyński -za reprezentowanie szkoły w XLI, XLII i XLIII Olimpiadzie Astronomicznej oraz II miejsce w XV Konkursie Dendrologicznym
Łukasz Rakowski - za reprezentowanie szkoły w XXIX Olimpiaddzie Biologicznej oraz II miejsce w XIV Konkursie Dendrologicznym
Piotr Kapusta - za reprezentowanie szkoły w XV Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej oraz I miejsce w XIII Konkursie Dendrologicznym
Dorota Jagiełło -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym oraz działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Łukasz Ciszewski -za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym

Rok 1999


Magdalena Urbańska - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Fizycznej oraz Finale Turnieju Młodych Fizyków
Joanna Świnoga - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Literatury Języka Polskiego
Michał Olejniczak - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Języka Niemieckiego
Anna Zawada - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym oraz XXV Olimpiadzie Historycznej
Justyna Mikuła - reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Chemicznej oraz działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Norbert Błoch - reprezentowanie szkoły w Finale Turnieju Młodych Fizyków
Anna Furmańczyk - reprezentowanie szkoły w Finale Turnieju Młodych Fizyków
Wojciech Jaksa - reprezentowanie szkoły w Finale Turnieju Młodych Fizyków
Mariusz Sej - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Fizycznej oraz Finale Turnieju Młodych Fizyków
Agata Pacyniak - reprezentowanie szkoły w zawodach Ogólnopolskiego konkursu Poezji Francuskiej
Emilia Kmieciak - zwycięstwo w konkursie "Jeśli nie Oxford, to co?"
Adam Kiryczuk - praca w Samorządzie Uczniowskim
Monika Bogdańska - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Emilia Duszyńska - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Katarzyna Krupa - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Ewa Głowacka - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Katarzyna Komisarska - działalność w szkolnym chórze "Divertimento" oraz reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Małgorzata Tkaczow - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Aleksandra Wojtaszczyk - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Jarosław Prasał - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Adrian Dudkewicz - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Rafał Matusiak - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Rafał Wyrzykowski - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Szymon Misztela - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Tomasz Pietras - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Łukasz Kulczycki - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Jakub Nowakowski - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Marta Tamborska - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Marcin Kłosowski - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Grzegorz Szymczyk - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym

Rok 1998


Dorota Dłutek - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Literatury Języka Polskiego
Konrad Rzepecki - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Adam Jezierski - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej
Szymon Bemski - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Fizycznej
Piotr Paszkiewicz - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Fizycznej
Rafał Kazimierczak - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Fizycznej
Grzegorz Trzciński - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Fizycznej
Dominika Pogoda - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Artystycznej - sekcja Plastyki
Małgorzata Garstka - reprezentowanie szkoły w konkursie mitologicznym
Piotr Mendla - reprezentowanie szkoły w Finale Turnieju Młodych Fizyków
Rafał Bardzki - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Katarzyna Cywińska - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Marcin Bednarek - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Łukasz Kulczycki - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Alicja Mikołajczyk - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Izabella Plewińska - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Renata Rzeszot - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Sylwia Sej - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Magdalena Strejb - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Piotr Łagodziński - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Szymon Nowak - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym

Rok 1997


Tomasz Bedyk - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Astronomicznej oraz II miejsca w Finale Turnieju Młodych Fizyków
Rafał Jastrzębski - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Fizycznej i Astronomicznej oraz II miejsce w Finale Turnieju Młodych Fizyków
Piotr Mendla - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Fizycznej i Astronomicznej oraz II miejsca w Finale Turnieju Młodych Fizyków
Tomasz Wardziński - reprezentowanie szkoły w Finale Turnieju Młodych Fizyków
Michał Zawada - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Fizycznej oraz II miejsce w Finale Turnieju Młodych Fizyków
Piotr Kotlicki - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Matematycznej
Michał Skrzypek - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Matematycznej i Informatycznej oraz Finale Międzynarodowych Mistrzostw Francji w Grach Matematycznych i Logicznych
Alicja Jaworska - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Literatury Języka Polskiego
Justyna Makulec - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Literatury Języka Polskiego
Monika Atraszkiewicz - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Literatury Języka Polskiego i Olimpiady Języka Rosyjskiego
Agnieszka Kuśmirek - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Języka Rosyjskiego
Marcin Figura - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej
Patryk Gałuszka - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej
Piotr Lewiak - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady
Przemysław Woźniak - reprezentowanie szkoły w Konkursie Dendrologicznym
Agnieszka Czyż - reprezentowanie szkoły w zawodach tenisa stołowego na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Barbara Kaźmierczak - wicemistrzostwo Polski w tenisie stołowym
Adam Marczak - reprezentowanie szkoły w zawodach tenisa stołowego na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Daniel Tomaszun - reprezentowanie szkoły w zawodach tenisa stołowego na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Agnieszka Buda - reprezentowanie szkoły w Turnieju "Ruch i Muzyka"
Dagmara Jachowicz -  reprezentowanie szkoły w Turnieju "Ruch i Muzyka"
Agnieszka Osińska - reprezentowanie szkoły w Turnieju "Ruch i Muzyka"
Dorota Stępień - reprezentowanie szkoły w Turnieju "Ruch i Muzyka"
Radosław Benkes - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Michał Bogdanowicz - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Magdalena Chachuła - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Nina Kazimierczak - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Patryk Kosowski - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Michał Krukowski - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Ewa Kucharek - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Arkadiusz Pawlik - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Katarzyna Pisanko - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Katarzyna Manias - reprezentowanie szkoły w XX Olimpiadzie Artystycznej
Adrianna Rabska - reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Wiedzy o Polsce
Katarzyna Cielecka - reprezentowanie szkoły w XX Olimpiadzie Artystycznej
Kinga Kantorska - reprezentowanie szkoły w XX Olimpiadzie Artystycznej

Rok 1996


Anna Drozdalska - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Biologicznej, Olimpiady Literatury Języka Polskiego i zawodach III stopnia Olimpiady Ekologicznej
Justyna Bartoszewska - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Języka Polskieg
Piotr Sej - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Matematycznej
Marzena Dylik - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Matematyczne
Marcin Buchwald - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Matematycznej
Krzysztof Kierus - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Chemicznej
Michał Majewski - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Fizycznej oraz Turnieju Młodych Fizyków
Ewa Bartosiewicz - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej
Agnieszka Janus - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Języka Niemieckiego i Konkursie Dendrologicznym
Anna Zielińska - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Artystycznej
Dominik Rypalski - reprezentowanie szkoły w konkursach poetyckich
Aleksandra Urbaniak - reprezentowanie szkoły w konkursie "Znaszli swój kraj"
Piotr Kośla - reprezentowanie szkoły w XI Konkursie Dendrologicznym
Michał Miklas - reprezentowanie szkoły w XI Konkursie Dendrologicznym
Michał Światkowski - reprezentowanie szkoły w XI Konkursie Dendrologicznym
Rafał Ziółkowski - reprezentowanie szkoły w XI Konkursie Dendrologicznym
Michał Bednarski - reprezentowanie szkoły w XI Konkursie Dendrologicznym
Magdalena Bednarska - reprezentowanie szkoły w Turnieju "Ruch i Muzyka"
Agnieszka Lota - reprezentowanie szkoły w Turnieju "Ruch i Muzyka"
Pani Elżbieta Frankowska - zaangażowanie włożone w pracę dla dobra młodzieży
Aleksander Sucharkiewicz - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Monika Świderek - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Monika Karczmarczyk - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Monika Gardyła - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Anna Bator - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Tomasz Tamborski - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Andrzej Wajszczyk - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Mariusz Bednarek - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Bartosz Jabłoński - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Anita Szkutnik - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Magdalena Stręgiel - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Izabela Pogracka - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Robert Sochalski - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Magdalena Rogowska - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Edyta Kowalska - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym

Rok 1995


Roman Szymczyk - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Matematycznej
Jacek Makowski - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Języka Niemieckiego
Dariusz Szot - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Historycznej i XI Olimpiady Geograficznej i XVI Olimpiady Języka Rosyjskiego
Beata Śmiechowska - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Języka Polskiego i XXVI Olimpiady Języka Rosyjskiego
Marcin Żyterski - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Języka Angielskiego
Krzysztof Ignasiak - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Astronomicznej
Anna Kozłowska - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Niemieckiego
Agnieszka Florczak - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Języka Francuskiego
Maciej Pawłowski - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Fizycznej
Monika Kędzierska - reprezentowanie szkoły w zawodach II stopnia Olimpiady Geograficznej
Joanna Borek - I miejsce w konkursie "RUCH-MUZYKA-TANIEC" 
Luiza Królikowska - I miejsce w konkursie "RUCH-MUZYKA-TANIEC" oraz działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Aleksandra Tylska - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Katarzyna Markiewicz - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Joanna Grala - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Eliza Wysocka - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Agata Świątkowska - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Agnieszka Kominiak - działalność w szkolnym chórze "Divertimento" oraz reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Krzysztof Lewiak - praca w Radzie Szkoły oraz reprezentowanie szkoły w ogólnopolskim Turnieju Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Kulturze "Aretiada '95"
Agnieszka Witosławska - II m-ce w Mistrzostwach Szkół Średnich w Tenisie Stołowym
Żanetta Woźniak - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Agnieszka Barłoga - reprezentowanie szkoły w ogólnopolskim Turnieju Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Kulturze "Aretiada '95"
Arkadiusz Beck - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Dariusz Wypych - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Marzena Szulc - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Sylwia Pokorska - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Agnieszka Pinkowska - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
tycznej
Łukasz Piskor - finalista Olimpiady Ekologicznej na etapie wojewódzkim
Radosław Wojniłłowicz - reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Fizycznej

Rok 1993


Grzegorz Skalski - reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Fizycznej
Aleksandra Kierus - reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Chemicznej i Astronomicznej
Joanna Olczyk - działalność artystyczna
Magda Chmielewska - reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Artystycznej
Daniel Jacaszek - krzewienie kultury fizycznej
Iwona Spychalska - reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Języka Francuskiego i Języka Łacińskiego
Ewa Kowalińska - reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Astronomicznej
Elżbieta Senderecka - reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym
Marzena Mrozowicz - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Istvan Visvary - reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Chemicznej
Michał Sitek -reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Języka Niemieckiego
Anna Piestrzyńska - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Agnieszka Kardzis - działalność w szkolnym chórze "Divertimento"
Danuta Zięba - reprezentowanie szkoły w Olimpiadzie Astronomicznej

Facebook

XXXII Liceum - Szkoła Sukcesu

EWD (Edukacyjna Wartość Dodana) -

Według przeprowadzonych badań przez Instytut Badań Edukacyjnych -

XXXII Liceum Ogólnokształcące zostało uznane szkołą sukcesu.

Nasza szkoła znalazła się na 10 miejscu w dwóch kategoriach :w nauczaniu przedmiotów humanistycznych oraz w nauczaniu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

W nauczaniu przedmiotów humanistycznych  zajęliśmy 3 miejsce w Łodzi !!!

 

Patronat

Wydział  Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

http://www.wipos.p.lodz.pl/

Wydział Ekonomiczno- Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego

http://www.eksoc.uni.lodz.pl/

Katedra Fizjologii Doświadczalnej i Klinicznej

http://www.umed.pl

Wydział Filozoficzno-Historyczny UŁ

http://wydzfilhist.uni.lodz.pl

Wydział Nauk Geograficznych UŁ

http://geo.uni.lodz.pl

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ

http://www.wsmip.uni.lodz.pl